Sníte, toužíte po originálním kousku, který by byl funkční součástí vašeho domova nebo firmy a zároveň uměleckým solitérem? Máte rádi, když věci plní svůj účel a přitom Vás dlouhou dobu baví?

DESIGNLOOKSTUDIO představuje příležitost získat originální řešení, designový prvek či předmět pro váš interiér, dům, byt, zahradu i firmu.

Navrhujeme a vyrábíme exkluzivní produkty, které se mohou stát vaším rodinným pokladem podobně jako nože z naší edice Family SILVER.
Inspiruje nás filozofie upcyclingu a v souladu s ní přetváříme staré a odpadové předměty na produkty nové. Vysoká estetika, užitná hodnota i bezvadné řemeslné zpracování jsou samozřejmostí. Světlo LUNA – původem dvířka od pračky – je toho zářným příkladem.
Pro jednotlivce i firmy vymýšlíme neotřelý design, který podpoří jedinečnost osobnosti, podnikání či prezentaci produktů.

Připravíme pro Vás vše od návrhu, projektu až po komplexní realizaci nebo můžete využít našich jednotlivých produktů, které jsme již vytvořili. Rádi navrhujeme věci i prostory, které jsou účelné, mají vtip a osobité kouzlo.

Design nás baví.
Pojďte si design užít s námi.

Obraťte se se svými představami a dotazy na našeho designéra Lubomíra Dobrovolného na čísle +420 739 097 136 nebo e-mailové adrese lubomir.dobrovolny@hefaistospraha.cz.


Zůstaňte s námi